OyunHaberleri.tv

Yeni Nintendo Switch Modeline Hazır Olun

04.10.2018
170
Yeni Nintendo Switch Modeline Hazır Olun

Nintendo tarafından geliştirilen ve pek çok bölgede oldukça güzel satış rakamları elde eden Switch, şimdilerde beklenmedik bir gelişme ile gündemde. Ortaya çıkan bilgilere göre hem ev hem de el konsolu olarak tasarlanan Nintendo Switch için yeni bir model üzerinde çalışılıyor. Güncellenmiş versiyon olarak satışa sunulması beklenen yeni modelin bu sayede satışlara ivme kazandırması bekleniyor.

Güncellenmiş Nintendo Switch

Bizzat Wall Street Journal tarafından yayınlanan habere göre 2019’un ikinci yarısında yeni bir Nintendo Switch modeli göreceğiz. Haberde Nintendo’nin son sürat çalışmalarını sürdürdüğüne değiniliyor. Buna göre Nintendo, henüz yeni modelde yer vereceği donanım özelliklerinde net bir karara varmış değil. Donanım üzerinde tartışan Nintendo, özellikle ekran ve büyüklük açısından değişiklikler yapabilir.

Belirtilenlere göre Nintendo, LCD ekranın yanı sıra Apple’ın iPhone X’te yer verdiği tarzda bir OLED ekran kullanabilir. Ayrıca ikinci bir seçenekte cihazın çok daha ince, küçük ve verimli batarya gibi özelliklere sahip olması tartışılıyor. Yeni bir nesilden daha çok güncellenmiş olacak şekilde gelmesi beklenen yeni Switch, şu anki modeller ile pek çok özelliği ortak bir şekilde kullanacak.

Oyunlar Değişecek mi?

Şu anki rapora göre oyunların değişmesi söz konusu değil. Zira güncellenmiş olarak piyasaya sürülmesi beklenen yeni Nintendo Switch modeli, şu ana kadar çıkmış Switch oyunlarını çalıştıracak temelde tasarlanıyor. Mevcut oyun yazılımı ile uyumlu bir sistem göreceğiz. Tabi son dakika bir değişiklik ile daha farklı bir cihaz görmeyeceğimizin garantisi yok.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019