OyunHaberleri.tv

Yakuza 4 Remastered Ne Zaman Satışa Sunulacak?

24.10.2018
329
Yakuza 4 Remastered Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Popülerliği sadece Asya ile sınırlı kalmayan Yakuza serisi, benzer şekilde batı ülkelerinde de bir hayli seviliyor. Dünya çapında yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Yakuza oyunları, belirli bir hayran kitlesi dahi yaratmayı başardı. Nitekim ilginin artması sonucunda start verilen Yakuza 4 Remastered projesinde nihayet sona yaklaşılıyor. Oyunun Japonya için geçerli olan çıkış tarihi açıklandı.

Ocak Ayına İşaret Ediliyor

Famitsu tarafından yapılan duyuru ile birlikte belli olan Yakuza 4 Remastered çıkış tarihi, 17 Ocak 2019 olarak belirlendi. Tabi bu tarihte oyunun satışa sunulması için herhangi bir şekilde aksilik veya erteleme tarzı bir durum yaşanmaması gerekiyor.

Oyun adına yeni bir bilgi paylaşmayı da ihmal etmeyen Famitsu, ana karakter seslendirmesinde değişikliğe gidildiğini belirtti. Daha önceki sürümde ana karakteri seslendiren sanatçı, emekliye ayrıldığından dolayı yeni bir sanatçı ile anlaşılması gerekti. Bu nedenle de seslendirme konusunda oyuncuları biraz değişiklik bekleniyor denilebilir. Ancak yine de ekibin son derece profesyonel olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Batıya Ne Zaman Geleceği Bilinmiyor

Sony’nin Yakuza 3, Yakuza 4 ve Yakuza 5 yapımlarını elden geçmiş bir şekilde PlayStation 4’e getireceği açıklanmıştı. Buna göre Yakuza 3, geçtiğimiz aylarda çıkışını yaptı. Remastered olacak şekilde gelen Yakuza 4 de ocak ayında oynanabilir olacak. Bunların haricinde oyunun batı ülkelerinde ne zaman satışa sunulacağı bilinmezliğini koruyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019