OyunHaberleri.tv

Xbox One X’e E3 2018 İndirimi!

04.06.2018
200
Xbox One X’e E3 2018 İndirimi!

Yılın en büyük oyun fuarı E3 2018’e sayılı günler kala Microsoft bu etkinliği çok özel bir şekilde kutlayacağını duyurdu. ABD’li teknoloji devinden yapılan açıklamada 4K çözünürlük destekleyen oyun konsolu Xbox One X’in fiyatının ilk kez indirileceği duyuruldu. Öyle ki Microsoft, E3 2018 haftasının yılın en büyük Xbox satışına şahitlik edeceğini müjdeledi.

Fiyatlarda ciddi indirime gidiliyor

Microsoft’un E3 haftası indirimleri an itibariyle yürürlüğe girdi. Sayısız oyun ve aksesuarın fiyatlarında ciddi manada indirimler söz konusu. Tüm Xbox One konsollarının fiyatlarında 50 dolar değerinde indirim yapılırken Xbox Game Pass ve Live Gold aboneliklerinin ücretlerinde de düşüşe gidildi.

500GB Xbox One S konsolları indirim sürecinde 199 dolara satılacak. 1 TB’lık konsol paketlerinin fiyatı ise 249 dolar olarak belirlenmiş. Xbox One X modeline 449 dolara ulaşabilmek mümkün olacak. Üstelik bu, Microsoft’un 4K oyun konsolu için yaptığı ilk indirim olması hasebiyle ayrı bir yere sahip.

Popüler oyunlarda kaçırılmayacak fırsatlar!

Mevcut Xbox kullanıcıları ise seçili bazı oyunlarda yüzde 75’e varan indirim oranlarından faydalanabilecek. Üstelik eskimeye yüz tutan oyunlar değil, güncel yapımların fiyatlarında da önemli miktarda düşüş söz konusu. Örneğin Sea of Thieves, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Monster Hunter World gibi popüler yapımlar çok ucuza satılacak.

Bir aylık Xbox Live Gold ve/veya Game Pass abonelikleri ise 1 dolar gibi komik bir ücret karşılığı alınabilecek. Keza konsol kumandalarında da 10 dolarlık indirim var.

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019