OyunHaberleri.tv

Xbox One Geriye Uyumluluk Programına Yeni Oyunlar Eklendi

31.10.2018
388
Xbox One Geriye Uyumluluk Programına Yeni Oyunlar Eklendi

PlayStation 4 ve Xbox One gibi yeni nesil konsolların en çok eleştirildiği noktalardan bir tanesi, eski oyunları oynatamamalarından kaynaklanıyor. Rahatça PS3 oyunlarını PS4’te veya Xbox 360 oyunlarını Xbox One’da oynayamayan oyuncular, bu konuyla ilgili Sony ve Microsoft ikilisini eleştiriye yağmuruna tutmuştu. Nitekim eleştirilere cevaben Xbox One geriye uyumluluk programını hayata geçiren Microsoft, çok daha fazla eski oyunun yeni nesilde oynanmasını sağlıyor. Şimdilerde servise yeni yapımlar eklendi.

4 Oyun Daha Xbox One’da Oynanabiliyor

Yapılan açıklama ile birlikte Xbox One geriye uyumluluk programına hangi oyunların dahil edildiği duyuruldu. Buna göre Just Cause, Castlevania: Lords of Shadow, Castlevania: Lords of Shadow 2 ve Castlevania: Mirror of Fate HD yapımları bundan böyle Xbox One üzerinde oynanabiliyor.

Bahsi geçen oyunları satın almak isterseniz belirli bir miktarda para ödemek zorundasınız. Buna göre Just Cause 29 TL, Castlevania: Lords of Shadow 2 84 TL, Castlevania: Mirror of Fate HD ise 27,5 TL karşılığında satın alınabiliyor. Castlevania: Lords of Shadow yapımının ise sadece kutulu olarak oynanabileceği belirtiliyor. Bundan dolayı yapıma dair net bir fiyata değinilmedi.

Kütüphane Her Geçen Gün Gelişiyor

Hali hazırda Xbox Game Pass servisi ile beğeni toplayan Microsoft, Xbox geriye uyumluluk programı neticesinde çok daha fazla kişinin Xbox One’a ilgi duymasını sağlıyor. Nitekim her geçen kütüphanenin genişlediği söylenebilir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019