OyunHaberleri.tv

Xbox Live Gold Kasım Ayı Oyunları

31.10.2018
233
Xbox Live Gold Kasım Ayı Oyunları

Her ay Gold üyelerine oyun hediye eden Microsoft, gelecek ay yani kasım ayı dahilinde hangi oyunların ücretsiz olacağını açıkladı. Özellikle ekim ayında oldukça iddialı ve büyük bütçeli yapımları Xbox Live Gold oyunları kapsamına alan teknoloji devi, gelecek ay ise Battlefield 1’i ücretsiz yapmaya hazırlanıyor. Tabi bu fırsattan yararlanmak için Gold üyeliğe sahip olmanız gerekiyor.

4 Farklı Oyun Ücretsiz Oluyor

Resmi olarak duyuru yapan Microsoft, Xbox Live kasım ayı oyunlarını gözler önüne serdi. Eğer Xbox Live Gold üyeliğe sahipseniz Battlefield 1, Race the Sun, Assassin’s Creed 1 ve Dante’s Inferno yapımlarını kasım ayı itibariyle ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz. Oyunların ücretsiz hale geleceği tarihler ise şu şekilde:

  • Battlefield 1: 1 Kasım – 30 Kasım (Xbox One)
  • Race the Sun: 16 Kasım – 15 Aralık (Xbox One)
  • Assassin’s Creed 1: 1 Kasım – 15 Kasım (Xbox 360)
  • Dante’s Inferno: 16 Kasım – 30 Kasım (Xbox 360)

Kütüphanenize eklediğiniz takdirde bahsi geçen oyunları istediğiniz miktarda oynayabilirsiniz. Yani herhangi bir süre kısıtlaması mevcut değil. Tek şart, Xbox Live Gold üyeliğe sahip olmanız. Eğer paralı üyelik sisteminden faydalanıyorsanız bahsi geçen tarihler arasında oyunları kütüphanenize dahil edebilir ve akabinde oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca belirli ekim ayı Gold oyunlarının süresi de dolmak üzere. Yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019