OyunHaberleri.tv

Xbox Game Pass’e Yeni Oyunlar Eklendi

23.10.2018
441
Xbox Game Pass’e Yeni Oyunlar Eklendi

Xbox One’ın özellikle PS4 karşısında en büyük avantajlarından biri Xbox Game Pass servisi olarak gösterilebiliyor. Aylık veya yıllık ödeme gerçekleştirerek farklı oyunları kolayca oynamak mümkün oluyor. Netflix gibi abonelik üzerine inşa edilen servis, aktif üyelik boyunca oyunları oynamayı sağlıyor. Sürekli olarak yeni oyunlar eklenen servise şimdilerde 4 farklı oyun daha geliyor.

4 Yeni Oyunun Geldiği Duyuruldu

Yapılan resmi açıklamaya göre Hello Neighbor, Outlast, Dead Island Riptide ve Observer, Xbox Game Pass servisine dahil edildi. Liste içerisindeki Outlast ve Dead Island Riptide yapımlarının şimdiden pek çok oyuncunun dikkatini çektiği söylenebilir. Özellikle daha önce oynamamış olanlar için söz konusu olan yapımlar, farklı bir macera sunuyor.

İşin en güzel yanı ise bahsi geçen 4 oyunun da kasım oyunları olmadığı. Her ay servise yeni oyunlar dahil eden Microsoft, bu 4 oyunu aylık oyunlar kapsamında sunmuyor. Yani servise abone olanlar, 4 oyun haricinde kasım ayı itibariyle yeni oyunlara daha erişebilecekler. Bir nevi bonus oyunlar olarak adlandırmak mümkün.

Servis Aboneliği Ne Kadar?

Şu anda güncel Xbox Game Pass aboneliğinin aylık ücreti 59.99 TL olarak gözüküyor. Son çıkan Microsoft oyunlarının direkt olarak eklendiği serviste pek çok üçüncü parti yapımlarını da görmek mümkün denilebilir. Üstelik tek bir oyun fiyatına her ay onlarca oyun oynayarak tasarrufa geçmeniz söz konusu.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019