OyunHaberleri.tv

Xbox Game Pass Aralık Ayı Oyunları

31.10.2018
278
Xbox Game Pass Aralık Ayı Oyunları

Xbox One ile birlikte hayata geçirilen Xbox Game Pass servisi, kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı. Xbox markasının PlayStation karşısındaki kozlarından biri haline dahi gelen servis, her ay yeni oyunlar edinmeyi sürdürüyor. Bazı zaman aralıklarında servise ekstra oyun eklemeyi ihmal etmeyen Microsoft, Xbox Game Pass aralık oyunlarını resmi olarak açıkladı.

Sniper Elite 4, Ayın Dikkat Çekenlerinden

Aralık ayı Xbox Game Pass oyunlarına baktığımızda Sniper Elite 4 yapımının göze çarptığını söylemek mümkün. Yeni ve büyük bütçeli bir oyun olan Sniper Elite 4, özellikle serinin hayranları tarafından oldukça beğenilmişti. FPS türünde geliştirilen oyun, her ne kadar dinamik açısından biraz farklılık gösterse de sevilen yapımlar arasında yer alıyor.

Aralık ayı itibariyle Xbox Game Pass servisine dahil edilecek olan oyunların tamamı şu şekilde:

  • Sniper Elite 4
  • Grip: Combat Racing
  • Rise & Shine
  • Olli Olli 2 XL Edition
  • Sheltered

1 Kasım İtibariyle Oynayabilirsiniz

Yapılan açıklamada Grip: Combat Racing yapımı haricindeki oyunların 1 Kasım 2018 tarihi itibariyle oynanabilir olacağı belirtildi. Grip: Combat Racing ise 6 Kasım 2018 tarihinde kullanılabilir olacak. Aktif üyeliğiniz bulunduğu sürece oyunları dilediğiniz gibi indirebilir ve oynayabilirsiniz. Aylık ve yıllık olmak üzere değişen üyelik seçeneklerinin bulunduğu serviste büyük oranda tasarruf etmek mümkün hale geliyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019