OyunHaberleri.tv

We Happy Few Sezon Geçişi Duyuruldu

05.08.2018
100
We Happy Few Sezon Geçişi Duyuruldu

Compulsion Games tarafından geliştirilen We Happy Few oyunu için sezon geçişi detaylarıyla duyuruldu. Bu DLC paketinin içerisinde Lightbringe, We All Fall Down ve Roger & James in: They Came From Below! olmak üzere 3 ayrı hikaye yer alacak.

We Happy Few Sezon Geçişi Duyuruldu

We Happy Few sezon geçişi ile birlikte gelecek üç hikayenin detayları Compulsion Games tarafından verildi. Roger & James in: They Came From Below! hikayesinde tuhaf bir teknolojiyi ve yeni bir tehdidi ortaya çıkartmak için macera ve sevgiyi araştıran iki kişiyle karşı karşıya geleceğiz. Ancak hiç bir şey göründüğü gibi güzel olmayacak. Lightbearer Heartthrob‘da ise Nick Lightbearer isimli Wellington Wells’in en ünlü rock yıldızı hakkında araştırma yapacağız.

We Happy Few Sezon Geçişi

Son hikaye We All Fall Down, toplumların iyi görünümlü maskelerinde çatlaklar oluşabilir. Ama bu geçmişten gelen kazıyı toplaman gerektiği anlamına gelmez. Doğru mu? We Happy Few sezon geçişinin yanı sıra oyuna sandbox modu da ekleniyor. Sandbox modu ile istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz kendi dünyanızı yaratabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019