OyunHaberleri.tv

Warframe Fortuna PC Çıkış Tarihi Açıklandı

23.10.2018
251
Warframe Fortuna PC Çıkış Tarihi Açıklandı

Ücretsiz bir oyun olarak tasarlanan Warframe, hem konsollarda hem de PC’de epey popüler olmayı başardı. Sadık bir oyuncu kitlesine erişen yapım, aynı zamanda yeni gelen ek içerikler ile birlikte güncel tutulmaya devam ediyor. Oyun adına tasarlanan Fortuna adındaki genişleme paketinin PC’ye ne zaman geleceği nihayet belli oldu.

Resmi Açıklama Kasım Ayına İşaret Ediyor

Oyunun geliştirici koltuğunda oturan Digital Extremes, yaptığı resmi duyuru ile birlikte Fortuna adındaki genişleme paketinin kasım ayında yayımlanacağını belirtti. Ancak bu tarihin sadece PC için geçerli olduğu vurgulanıyor. Yani yeni genişleme paketinin konsollara ne zaman geleceği hala daha gizemini korumakta.

Fortuna adındaki şehirde yağmur ve çamur dinlemeden farklı bir maceraya atılacak olan oyuncular, sürükleyici görevler neticesinde Warframe evrenine farklı bir şekilde yaklaşabilecekler. Yeni içeriğin bir genişleme paketi olarak anılması, oyuncular açısından oldukça faydalı görülüyor. Zira genişleme paketi ile birlikte Warframe oynanış süresi daha da uzuyor. Venüs gezegenini temel alan paket, dağlar ve yerleşim yerleri ile farklı bir görsel şölen yaşatabilecek.

Yeni Paket Konsollar İçin Ne Zaman Oynanabilir Olacak?

Ne yazık ki bu sorunun cevabı hala daha gizemini koruyor. Konuyla ilgili açıklama yapan geliştirici, Fortuna paketinin PC çıkış tarihini paylaşmakla yetindi. Bunun haricinde konsollar için net bir tarih veya zaman bilgisi bulunmuyor. Yeni genişleme paketine ait yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019