OyunHaberleri.tv

Vampyr, Nintendo Switch Yolcusu

30.10.2018
299
Vampyr, Nintendo Switch Yolcusu

Nintendo’nun beklenmedik düzeyde başarı sağlayan konsolu Switch, yeni oyunlar kazanmaya devam ediyor. Elde ettiği satış rakamları sonrasında çok daha fazla oyun geliştiricisini kendisine çekmeyi başaran platform, şimdilerde Vampyr oyununu kazanmaya hazırlanıyor. Hali hazırda Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için satışa sunulmuş olan yapımın Nintendo Switch platformuna uyarlandığı resmi olarak açıklandı.

Maceraya Switch de Katılıyor

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve çoklu platform olacak şekilde oynanabilir olan Vampyr, farklı eleştiriler almasına rağmen oldukça başarılı bir çıkış yakaladı. Özellikle satış rakamları ile birlikte yapımcısının yüzünü güldüren oyun, nitekim sunduğu performans sonrasında Nintendo Switch için de geliştirilebiliyor. Oyunun diğer platformlar üzerindeki başarısından memnun olduklarını dile getiren yapımcı, daha geniş bir kitleye ulaşmak adına Switch için adım attıklarını belirtti.

Aksiyon ve macera gibi ögeleri bünyesinde barındıran Vampyr, kimi zaman karanlık atmosferi ile oyuncusunu germeyi de başarıyor. Farklı açılardan eleştiri alsa dahi beğenilen oyunlar arasında gösterilmeyi başaran yapım, desteklediği platformlar arasına Switch’i de ekleyerek daha geniş bir kitleye ulaşacağa benziyor. Nintendo Switch kullanıcı sayısının bu açıdan önem teşkil ettiği rahatlıkla söylenebilir.

Çıkış Tarihi Bilinmiyor

Konu ile ilgili resmi açıklamaya yapan Dontnod Entertainment, ne yazık ki oyunun Switch sürümüne ait çıkış tarihini paylaşmadı. Oyunun tam olarak ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor. Beklentiler ise çok uzun sürmeyeceği yönünde.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019