OyunHaberleri.tv

PC İçin Yeni Bir Korku Oyunu: Unholy

13.10.2018
381
PC İçin Yeni Bir Korku Oyunu: Unholy

Duality Games tarafından geliştirilmekte olan korku oyunu Unholy, resmi olarak duyurulmuş bulunmakta. Painkiller, Bulletstorm ve Gears of War gibi yapımlarda çalışmış olan geliştiricilerden oluşan Daulity Games, başarılı insanlara yer verdiği için son derece dikkat çekici bir firma konumunda bulunuyor. Nitekim duyurulan yeni yapım da benzer şekilde şirketin dikkat çeken bir projesi olarak nitelendirilebilir.

FPS Türünde Bir Korku Deneyimi Sunacak

Birinci şahıs temelinde şekillenen korku oyununda hikaye son derece zengin bir içeriğe sahip olacak. İnsan ırkından geriye kalan sayılı kişinin yaşamakta olduğu Last City’de geçen oyun, ana karakterimizin hem kendisi için hem de kaçırılan çocuğu için büyük bir mücadeleyi atlatmasını konu ediniyor.

Korku dolu atmosfer dahilinde yer yer gizlilik ögelerinin ön plana çıktığını göreceğiz. Bunun için çeşitli yerleri gizliliğe önem vererek geçmemiz gerekebilir. Üstelik zorlu mücadelelere karşı gelirken seçebileceğimiz birden fazla yol bulunacak. Nitekim bu da oynanışın daha renkli hale gelmesini sağlayacağa benziyor.

Unholy Çıkış Tarihi

Sadece PC platformu adına duyurulan Unholy, geliştirilme süreci devam eden bir oyun konumunda yer alıyor. Belirtilenlere göre oyun, 2019 yılı içerisinde oynanabilir olacak. Henüz net bir zaman aralığı veya tarih bilgisi ne yazık ki paylaşılmadı. Oyuna ait yayınlanan kısa tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir ve oyun hakkında fikir edinebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019