OyunHaberleri.tv

Twin Mirror İçin Yeni Bir Video Paylaşıldı

En son Vampyr ile güzel bir başarıya imza atan Dontnod Entertainment, bu kez Twin Mirror adındaki yapım üzerinde çalışıyor. Bir süredir geliştirilme sürecinde olan oyun, paylaşılan yeni video sonrası gündeme geldi. Psikolojik gerilim türü altında hazırlanmakta olan Twin Mirror, şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Karakterin İkinci Kişiliği Buluyor

Twin Mirror oyunu, bize farklı bir oynanış sunmak istiyor. Bu çerçevede oyunda bulunacak olan ana karakterin ikinci kişiliğini kontrol edebileceğiz. Doğrudan psikolojik ögeleri barındıran oyun, ayrıca karakterin içerisindeki ruhsal hali de bizlere yansıtacağa benziyor. Bu durumu oyun adına paylaşılan yeni videoda da görmek mümkün.

Geçmişi hatırlatma gibi farklı dinamikleri kullanacak olan Twin Mirror, türü seven oyuncular açısından oldukça önem teşkil ediyor. Zira çoklu oyuncu temelinde şekillenen yapımların adeta ele geçirdiği yeni nesilde ne yazık ki Twin Mirror gibi yapımları çok fazla görmek mümkün değil. Bu da doğrudan oyunu türü sevenler açısından çok daha değerli hale getiriyor.

Twin Mirror Çıkış Tarihi

Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için hazırlanmakta olan Twin Mirror, gelecek yıl içerisinde satışa sunulmuş olacak. Oyun adına çok fazla bilgi gün ışığına çıkmadığı için yayınlanan videolar ile yetinmek zorunda kalıyoruz. Yapım adına paylaşılan 4 dakika uzunluğundaki yeni videoyu aşağıdan izleyebilir, oyunun nasıl bir işleyişe sahip olacağına yakından bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019