OyunHaberleri.tv

Tropico 6 Beta Aktif Edildi

01.10.2018
179
Tropico 6 Beta Aktif Edildi

Tropico serisinin merakla beklenen 6. oyunu Tropico 6 Beta aktif edildi. Eğer oyunu ön sipariş yöntemi ile Kalypso’nun kendi sitesinden satın aldıysanız, siz de betaya katılabilirsiniz.

Tropico 6 Beta Oynanışa Açıldı

Kalypso, oyunu kendi sitesinden ön sipariş edenler için Beta sürümünü aktif etse de henüz Steam platformu ile ilgili bir zaman belirtmedi. Steam Beta’sı Ağustos ayında duyurulsa da net olarak bir tarih belirtilmemiş durumda.

Yeni Geliştirici Limbic Entertainment

Ocak 2019’da çıkacak oyunun geliştiricisi, diğer Tropico oyunlarından farklı olarak Alman geliştirici şirketi Limbic Entertainment. Bundan önceki oyunların geliştiricisi Bulgar Haemimont Games, bu sene yerini Almanlara bırakıyor. Oyundaki değişiklikler ise belirgin olarak köprüler, tüneller, toplu taşıma gibi aktarım ağları ve yeni takım ada yenilikleri.

Tropico 6, özelleştirilebilir kıyafetler, saraylar, seçim konuşmaları ve benzerleri ile oyuncunun karakterine daha fazla odaklanmaya yeniden geri dönüyor. Bu özellikler, ithalat-ihracatı yönetmek, konut inşa etmek ve sokakta vurulmuş muhaliflere sahip çıkmak gibi olaylara ek olarak oyuna geri dönüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019