OyunHaberleri.tv

Trine 4 Gelecek Yıl Satışa Sunulacak

31.10.2018
179
Trine 4 Gelecek Yıl Satışa Sunulacak

Geniş bir hayran kitlesi yaratmayı başaran Trine serisi, yeni halkasıyla birlikte kaldığı yerden devam ediyor. Hali hazırda hala daha oynanan Trine 3, popülerliğini Trine 4 yapımına devretmeye hazırlanıyor. Zira resmi açıklama yapan geliştirici firma, Trine 4: The Nightmare Prince yapımının ne zaman oynanabilir olacağını açıkladı. Net bir gün bulunmasa da oyunun hangi zaman aralığında çıkacağı artık biliniyor.

Gözler Gelecek Yıla Döndü

Frozenbyte tarafından geliştirilen Trine serisi, ilk iki oyunu ile birlikte daha klasik bir hava sunuyordu. Seriyi daha farklı bir konuma getirmek isteyen yapımcı, üçüncü oyun ile birlikte 3 boyutlu tasarım anlayışına geçti. Bu durum her ne kadar oyunun hayranları tarafından eleştirilse de 4. oyunun geliştirilmesi için bir engel teşkil etmemişe benziyor.

Trine 4: The Nightmare Prince, yapılan açıklamaya göre 2019 yılında kesin bir şekilde oynanabilir olacak. 4. oyunu bekleyen hayranlar, şimdiye dek yapımın ne zaman satışa sunulacağı yönünde net bir bilgi sahibi değildi. Bu konuya açıklık getirmek isteyen geliştirici firma, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte oyunun gelecek yıl raflarda olacağını paylaştı. Böylelikle oyunun 2020’ye kalmayacağı belli oldu.

Hangi Platformlara Geliyor?

Yapılan açıklamada Trine 4’ün hangi platformlar için oynanabilir olacağına da değinildi. Buna göre yapım, Xbox One, PlayStation 4, PC ve Nintendo Switch için satışa sunulacak.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019