OyunHaberleri.tv

Total War: Three Kingdoms Ertelendi!

12.02.2019
30
Total War: Three Kingdoms Ertelendi!

Strateji hayranlarının uzun süredir bekledikleri Total War: Three Kingdoms ertelendi. Açıklanma tarihinden sonra bir çok YouTube kanalında teori videoları çekilmişti. Bazı oyuncular kendini tekrar eden bir Total War oyunu geleceğini düşünüyordu fakat ilerleyen tarihlerde bunun hiçte öyle bir durum olmadığı ortaya çıktı.

Hayranlarımıza En İyi Deneyimi Sunmak İçin Erteledik!

Oyunun önceki Total War oyunlarına oranla çok daha karışık ve detaylı olduğunu belirten geliştiriciler “tüm sistemlerin gerektiği gibi çalıştığından emin olmak için” oyunu ertelediklerini açıkladı. Normal çıkış tarihi 7 Mart olan oyun 23 Mayıs’a ertelendi. Total War: Attila gibi çıkış yaptıktan sonra yapay zeka veya dengeleme konusunda eksiklik hisseden oyuncular doğal olarak aynı durum ile karşılaşmak istemiyor.

Web Sitelerinde Erteleme İle İlgili SSS Yayınlandı.

Hayranlarının aklında soru işareti bırakmak istemeyen Creative Assembly internet siteleri üzerinden sıkça sorulan sorular adı altında bir sayfa yayınladı. Aşağıda soru ve cevapların tarafımdan çevirilen Türkçe karşılığını bulabilirsiniz.

  • Bu gecikme gelecek olan WARHAMMER II DLC’sini etkileyecek mi? Hayır, bu gecikme WARHAMMER II’ye gelecek olan DLC’yi etkilemeyecek ama bu, DLC’nin THREE KINGDOMS’dan önce çıkacağı anlamına gelmiyor.
  • Neden erteleme yapıldı? Söylediğimiz gibi, sabırla beklediğiniz ve istediğiniz Total War deneyimini sorunsuz bir şekilde yaşatmak için biraz daha zamana ihtiyacımız var.
  • Bu sorunu düzeltecek misiniz? Şuanda, bireysel bir sorunda çok oyunu genel olarak daha iyi bir hale getirmek için çabalıyoruz.
  • Daha iyi bir hal derken neden bahsediyorsunuz? Daha iyi bir hal demek bir çok anlama geliyor. 2 farklı animasyon arasındaki geçiş, farklı dillerin düzgün çevrilmesi yada daha yumuşak ve dengeli bir ışıklandırma bunlardan birkaç tanesi. Oyunun tamamını ele alıp olabildiğince geliştirip, iyileştirmeye çalışıyoruz.
  • Bu ön siparişleri nasıl etkileyecek? Sadece çıkış tarihinde bir erteleme olduğu için, hali hazırda yapılmış olan ön siparişler için herhangi bir değişiklik olmayacak. Bu arada oyun çıkmadan önce sizlere gösterecek daha çok şeyimiz var. Aşağıdaki resimde yayın takvimimiz yer alıyor. Herhangi bir sorunda lütfen SEGA ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Total War: Three Kingdoms Twitch Yayın Takvimi

Umarız geliştiriciler bekledikleri şekilde geliştirmeleri yapıp oyunu tam bir şekilde çıkış yapacak duruma getirir. Çıkış yapmış tüm Total War oyunlarından daha detaylı olacak olan Total War: Three Kingdoms oynanılması gereken oyunlar listenizde olmasını isteyeceğiniz türden bir oyun olacak.
SSS sayfası ve açıklamaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
https://www.totalwar.com/blog/total-war-three-kingdoms-development-update
Total War: Three Kingdoms Satın Alma Sayfası
https://store.steampowered.com/app/779340/Total_War_THREE_KINGDOMS/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019