OyunHaberleri.tv

Titanfall 3’ü Bekleyenlere Güzel Haber

31.10.2018
393
Titanfall 3’ü Bekleyenlere Güzel Haber

İlk oyunu ile beğeni toplayan ve kendi hayran kitlesini oluşturmayı başaran Titanfall, ardından gelen ikinci halkasıyla birlikte bu başarıyı sürdürdü. Oyuncular tarafından beğeniyle oynanan Titanfall 2, halen daha popüler multiplayer oyunları arasında gösteriliyor. Sadık kitlesi neticesinde bu denli bir başarı yakalayan seri, şimdilerde ise üçüncü halkasıyla gündemde denilebilir. Eğer Titanfall 3’ün gelip gelmeyeceği konusunda endişe duyuyorsanız buna hiç gerek. Zira EA Games’in üçüncü oyunla ilgili planları ortaya çıktı.

Gelecek Yıl Satışa Sunulabilir

Respawn Entertainment tarafından geliştirilmekte olan Titanfall 3 için çıkış aralığı nihayet verildi. Buna göre yapım, gelecek yılın tatil sezonunda satışa sunulacak. Yani 2019 yılının son aylarına doğru üçüncü Titanfall yapımına kavuşabileceğiz.

Geliştirici firmanın üzerinde çalıştığı tek proje Titanfall 3 değil. Bunun yanında yeni bir Star Wars oyunu daha hazırlamakta olan şirket, benzer tarihler de bu yapımı da satışa sunmayı planlıyor. Star Wars Jedi: Fallen Order adıyla anılmakta olan söz konusu oyun, EA Games tarafından dağıtılacak.

Finansal Dönem Raporunda Ortaya Çıktı

Bahsi geçen gelişmeler, EA Games tarafından paylaşılan finansal dönem raporu ile birlikte gün yüzüne çıktı. Şirket, farklı stüdyolar tarafından geliştirilen oyunların gelecek yıl satışa sunulacağına değindi. Geliştiriciliğini Respawn Entertainment stüdyosunun üstlendiği oyunların ise 2019 sonunda yayınlanacağı belirtiliyor. Bu da doğrudan Titanfall 3 ve Star Wars oyunlarına işaret ediyor diyebiliriz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019