OyunHaberleri.tv

Thronebreaker: The Witcher Tales İçin 37 Dakikalık Yeni Video!

15.10.2018
638
Thronebreaker: The Witcher Tales İçin 37 Dakikalık Yeni Video!

The Witcher 3’ün en beğenilen yanlarından biri hiç şüphesiz içerisinde Gwent adlı kart oyununu barındırmasıydı. Üstelik hikaye içerisine oldukça güzel bir şekilde işlenen mini oyun, hayranların oldukça hoşuna gitti. Nitekim kart oyununa büyük bir ilgi gösteren oyuncular, ayrı bir oyun olarak tasarlanan Gwent ile karşılaştılar. Nitekim Thronebreaker: The Witcher Tales olarak duyurulan yapım da Gwent evrenini bizlere sunuyor.

Yarım Saati Aşan Yeni Bir Video Yayınlandı

Eğer Thronebreaker: The Witcher Tales yapımının nasıl bir oyun olacağını merak ediyorsanız yayınlanan yeni videosuna göz atabilirsiniz. 37 dakikayı bulan oynanış videosu, oyuna dair merak edilen pek çok detayı görmemizi sağlıyor. Böylelikle yapımı satın alıp almamaya dahi karar verebilirsiniz.

Başlarda mod olarak tasarlanması gündeme gelen ancak gidişatın çok daha büyük bir içeriğin ortaya çıkmasına yol açtığı süreçte oyun, ana yapım olarak karşımıza çıktı. Geliştirilme süreci son sürat devam eden yapımın çıkış tarihine sayılı günler kaldı diyebiliriz.

Thronebreaker: The Witcher Tales Çıkış Tarihi

Son dakika bir aksilik yaşanmaz ise Thronebreaker: The Witcher Tales yapımını 23 Ekim 2018 tarihinde oynamak mümkün olacak. Bu tarihe kadar ne yazık ki yayınlanan oynanış videoları ve paylaşılan bilgiler ile yetinmek zorundayız. Oyuna dair yayınlanan 37 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019