OyunHaberleri.tv

The Walking Dead: Our World IOS ve Android Sürümü Çıktı!

14.07.2018
155
The Walking Dead: Our World IOS ve Android Sürümü Çıktı!

The Walking Dead dizisini yakından takip edenleri sevindirecek bir haber geldi. Pokemon GO ile başlayan artırılmış gerçeklik oyunlarına bir yenisi daha eklendi. The Walkind Dead: Our World IOS ve Android sürümü mağazada yerini aldı.

The Walking Dead: Our World IOS ve Android Sürümü Yayınladı!

Artırılmış gerçeklik oyunları yavaş yavaş piyasada yer edinmeye başlıyor. İlk çıktığı andan itibaren herkesi sokaklara döken Pokemon GO’dan sonra Dranicus Go ve Jurassic World Alive gibi oyunlar piyasaya çıktı. Bu oyunlardan sonra dünya çapında çok sevilen The Walking Dead dizisinin AR (Artırılmış Gerçeklik) tabanlı mobil oyunu piyasaya çıktı.


The Walking Dead: Our World oyunu tıpkı dizide olduğu gibi sizleri zombilerin kucağına atıyor. Burada yapmanız gereken etrafınızdaki zombileri öldürerek bu istilayı sona ermek. Sokakta yürürken telefonunuzu çevirdiğiniz zaman karşınıza çıkan zombileri temizleyerek daha güçlü ekipmanlar toplayabilirsiniz. AR tabanlı oyunlar sayesinde evden çıkıp dışarıda da keyifli saatler geçirebilirsiniz. Ayrıca olumsuz hava şartlarında veya dışarı çıkamadığınız durumlarda eğlenceye tam gaz devam etmek için Couch Modu’da mevcut.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019