OyunHaberleri.tv

The Walking Dead Negan Karakteri Tekken 7’ye Geliyor

06.08.2018
120
The Walking Dead Negan Karakteri Tekken 7’ye Geliyor

The Walking Dead ile tanıdığımız Negan karakteri Tekken 7 oyununa dahil edilecek. Tekken 7 geliştiricilerin yapmış olduğu bu duyuruyla birlikte oyuncuları fazlasıyla heyecanlandırdı. Tekken 7’de Negan karakterine karşı oynamanın oldukça zor olacağını düşünüyoruz.

The Walking Dead’in Negan Karakteri Tekken 7 Arenasına Geliyor

2015 yılında oyun raflarında yerini alan Tekken 7 oyunu için yeni karakterler eklenmeye devam ediyor. Önceki yıllarda oyuncular bir çok sosyal medya üzerinden oyunun yapımcılarıyla iletişime geçerek The Walking Dead Negan‘ı oyunda görmek istediklerini bildirdiler. Bunun üzerine oyunun tasarımcılarından Katsuhiro Harada bu konuyla ilgili oyunculara karşı olumsuz oldu. Ancak geçtiğimiz günlerde aldığımız haberle Negan karakterinin oyuna ekleneceğini öğrendik.

Negan karakterinin oyuna gelmesi sezon 2 ile birlikte olacak. Ayrıca geriye dönük olarak Anna Williams ve Lei Wulong karakterleri de bu sezon içeriğinde yer alacak. Oyuncuların sezon geçişi 2 ile birlikte tüm karakterleri bir paket halinde veya Negan ve diğerlerini teker teker satın alabileceği bekleniyor. İlerleyen zamanlarda ise bu dövüşçülerin üstüne yenilerinin de eklenebileceği konuşuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019