OyunHaberleri.tv

The Walking Dead Final Sezonunu Skybound Games Yayınlayacak

07.10.2018
158
The Walking Dead Final Sezonunu Skybound Games Yayınlayacak

Telltale Games, bu ismi biliyorsanız yaptığı oyunları da biliyorsunuz demektir. The Walking Dead, Game of Thrones ve daha birçoğu. Hepsi de oynamaktan zevk aldığımız oyunlardandı fakat geçtiğimiz ay kepenklerini indiren Telltale Games, ne yazık ki zor geçen mali süreçten yenik bir şekilde çıktı denilebilir. Bir anda büyüyen ve akabinde zor zamanlar yaşayan geliştirici firma, ne yazık ki krizini atlamadı. Önce belirli çalışanları ile yollarını ayıran geliştirici, ardından ana kadrosuna veda etmek zorunda kalmıştı. Bu durum, The Walking Dead oyun serisini tehlike atmıştı ta ki bugüne kadar.

The Walking Dead: The Final Season Geliştiricisi Belli Oldu

Şirketin iflasının ardından oyun severlerin üzülmesinin yanında akıllara gelen bir diğer soru da The Walking Dead Final Season son bölümlerinin akıbetinin ne olacağıydı. Artık bu soru açıklığa kavuştu ve Skybound Games bir süper kahraman gibi ortaya atılarak “Ben Yaparım” dedi. Telltale Games ile anlaşmaya varan firma çalışmalarına başlamış durumda.

Tweet’inde “Bu duyuruyu yapaktan oldukça mutluyuz telltale games ile vardığımız anlaşma sonucunda Skybound bu işi üstlenecek. The  Walking Dead Final Sezonu! Clem’in hikayesini doğru diyelim! Daha fazla detay yakında gelecek.” açıklamalarını yapan firma oyun severleri oldukça sevindirmiş görünüyor.

Yapılan açıklamaya göre serinin geliştirilmesinde kilit görevler üstlenen bazı kişiler de Skybound Games’e katılmış durumda. Böylelikle son bölümler, serinin hayranlarının isteklerini karşılayabilecek düzeyde olacak denilebilir. Nitekim yapılan açıklamada, hikayenin hayranların hak ettiği şekilde bitirileceği dahi dile getirildi. Yani beklentilerin karşılanması için sıkı bir çalışma içerisine girileceği söylenebilir.

Yeni Gelişmeler Paylaşılacak

Oyuncuların Skybound.com, Twitter ve Facebook üzerinden bilgilendirileceğini belirtilen Skybound, böylelikle gelişmelerden haberdar olmayı kolaylaştıracak. Hali hazırda The Walking Dead: Final Season için ilk bölümler yayınlanmıştı. Ancak Telltale’in kepenklerini indirmesi sonucunda bu bölümler dijital mağazalar üzerinden kaldırıldı. Ayrıca daha fazla oyunhaberleri  için ana sayfamıza gözatabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019