OyunHaberleri.tv

The Walking Dead Final Sezonu Demo Videosu Yayınlandı

02.08.2018
113
The Walking Dead Final Sezonu Demo Videosu Yayınlandı

Telltale Games tarafından geliştirilen The Walking Dead oyununun final sezonu 15 dakikalık demo videosu yayınlandı. Üstelik final sezonunun demosu PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsollarında oynanabilecek.

The Walking Dead Final Sezonu Demo Videosu Yayınlandı

The Walking Dead serisinin final sezonunun ilk bölümü 14 Ağustos 2018 tarihinde çıkış yapacak. Oyunun final sezonu için sabırsızlanan oyunculara bir çok ipucu içeren 15 dakikalık bir video yayınlandı. Oyuncuların oyundaki yenilikleri test edip gözlemleyebileceği demo versiyonda yayınlanan videoda bulunmayan içerikler yer alacak. Bu da demo sürümün içeriğinin oynanış süresi 15 dakikayı geçeceği anlamına geliyor. Videodan gördüğümüz kadarıyla oyundaki kamera açısında ve çizimlerde bazı farklılıklar yapılmış.

Oyunun demo sürümü ücretsiz olarak oynanabilecek. Final sezon 14 Ağustos 2018 tarihinde PC, Xbox One ve PS 4 platformlarında kesin olarak çıkış yapacak. Ancak Nintendo Switch oyun konsolunda oyunu oynamak isteyen yılın son zamanlarını beklemek zorunda. Oyunun Türkiye satış fiyatı 70,99 TL olarak belirlendi. Bu fiyata alınabilecek güzel hikaye yapısı ve kaliteli oynanışa sahip en iyi oyunlardan birisi olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019