OyunHaberleri.tv

The Quiet Man İçin Yeni Bilgiler Paylaşıldı

18.10.2018
383
The Quiet Man İçin Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Sessiz sedasız geliştirilme süreci devam eden The Quiet Man, yapılan yeni bir canlı yayın ile gündeme geldi. Oynanış ögeleri ve sahip olduğu film izlenimi ile kendisine çekmeyi başaran yapım, özgün bir tarzı benimsiyor. Yeni paylaşılan bilgiler ise oyunun beklenenden çok daha özgün tarzda olduğunu kanıtlıyor.

Oynanış İlk Aşamada Sessiz Olacak

Paylaşılan bilgilere göre oyunu ilk oynadığımızda herhangi bir ses veya konuşma duymayacağız. Bunun nedeni ise oyunun ana karakterinin sağır olmasından kaynaklanıyor. Tıpkı ana karakter gibi biz de var olan sesleri duyamayarak evreni karakter gibi algılayacağız. Ancak bu uzun sürmeyecek. Zira ikinci oynanışta bu durum ortadan kalkmış olacak.

Belirtilenlere göre ikinci oynanış deneyiminde oyundaki sesleri duymak mümkün olacak. Bu sayede adeta farklı bir oyun oynuyormuş deneyimi yaşayabileceğiz. Ayrıca evrenin nasıl olduğu, diğer karakterlerin ses tonlarını ve çevre seslerini duymak, daha farklı bir deneyim haline gelecek. Tüm bunlar, aslına bakılırsa oyunun orijinal yapısını gözler önüne seriyor.

The Quiet Man Çıkış Tarihi

Square Enix tarafından geliştirilmekte olan oyun, PlayStation 4 ve PC platformları için hazırlanıyor. Herhangi bir aksilik yaşanmaz ise oyunu 1 Kasım 2018 tarihi itibariyle oynamak mümkün olacak. Bu tarihe kadarsa ne yazık ki oynanış videoları ve yeni bilgiler ile yetinmek gerekecek. Oyuna ait görüntüleri görme fırsatı sunan önceki canlı yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019