OyunHaberleri.tv

The Long Dark Üçüncü Bölüm Aralık Ayında Geliyor

01.08.2018
162
The Long Dark Üçüncü Bölüm Aralık Ayında Geliyor

Kanada’nın vahşi doğasında son bulmayan hayatta kalma deneyimi sunan The Long Dark her zaman hikaye odaklı olarak ilerliyor. 5 bölümlük serinin ilk iki bölümü zaten çıktı. Geliştirici şirket The Long Dark üçünü bölüm için çıkış tarihini açıkladı.

The Long Dark Üçüncü Bölüm Çıkış Tarihi Duyuruldu

Hikayenin üçüncü bölümü Dr. Astrid Greenwood‘u takip ederek ikinci bölümün devamı şeklinde devam edecek. Yeni hayatta kalmaya çalışanlarla çalışacak, birbirinden farklı lokasyonları keşfedecek ve Büyük Ayı Adasında yaşanmış olayların öncesi ve sonrası hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bunun dışında geliştirici ekip ilk iki bölümü tekrardan revize ederek daha doğrusal bir hikaye yapısı oluşturacak. Yenilenmiş diyalog UI sistemi ve yeni hikaye ögeleri ile oyuncular hikayeyi daha çok yaşayabilecek.

The Long Dark Üçüncü Bölüm Çıkış Tarihi Duyuruldu

Hinterland Studio yeni Redux güncellemesi ile ilgili bir takım uyarılarda da bulundu. The Long Dark Redux güncellemesinin ardından birinci ve ikinci bölümlerde yenilik yapılacağı için oyuncuların ilerlemeleri sıfırlanacak. Ancak The Long Dark üçüncü bölüm ile devam etmek isteyen oyuncular bu sıfırlamadan hiçbir şekilde etkilenmeyecek. Eğer halen daha birinci ve ikinci bölümü bitirmediyseniz Aralık ayına kadar uzun bir vaktiniz var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019