OyunHaberleri.tv

The Evil Within 2 İçin Önemli Bir Güncelleme Yayınlandı

31.10.2018
155
The Evil Within 2 İçin Önemli Bir Güncelleme Yayınlandı

Tango Gameworks tarafından çoklu platform olacak şekilde geliştirilen The Evil Within 2, ilk oyunun verdiği güçle birlikte kendi hayran kitlesini yaratmayı başardı. Satış açısından önemli başarılar elde eden oyun, nitekim bu sayede güçlü rakipleri ile yarışabilen bir konuma erişti. Yapım adına hazırlanan yeni güncelleme ise henüz The Evil Within 2 evreninden kopmak istemeyenler için mükemmel bir fırsat yaratıyor.

Oyuna Yeni Zorluk Seviyesi Ekleniyor

Versiyon 1.05 olarak hazırlanan yeni güncellemenin en önemli özelliği, oyuna yeni bir zorluk modunu dahil etmesi olarak gösteriliyor. Nightmare (kabus) adını alan yeni zorluk modu, oyunu çok daha etkili ve gerçekçi bir şekilde oynamak isteyenlere hitap ediyor.

Yeni zorluk seviyesinin yanı sıra sonsuz dayanıklılık, tek vuruşta düşman öldürme ve yenilmezlik gibi hileler de oyuna dahil ediliyor. Güncelleme ile birlikte oyuna eklenen yeni hileler, farklı bir deneyim yaşamak isteyenleri kendisine çekiyor. The Evil Within 2’nin sadece PC sürümü için paylaşılan güncellemeyi otomatik bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Çeşitli Hatalar Düzeltiliyor

Güncelleme ile birlikte oyunda bulunan çeşitli hataları gidermeyi de ihmal etmeyen geliştirici ekip, versiyon 1.05 ile birlikte küçük hataları gideriyor. Güncelleme notlarında yer verilen bilgide bu duruma dikkat çekiliyor. The Evil Within 2, Xbox One, PS4 ve PC platformları için oynanabilir durumda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019