OyunHaberleri.tv

The Division 2 Merkez Binası Belli Oldu

05.08.2018
95
The Division 2 Merkez Binası Belli Oldu

The Division 2 sürpriz bir şekilde duyurulduktan sonra E3 2018 etkinliğinde tanıtıldı. Oyun etkinliğe katılanları ve canlı yayını izleyenleri meraklandırmayı başardı. Şimdilerde ise Ubisoft Brezilya yaptığı bir açıklamayla oyunda merkez bina olarak kullanacağımız yerin neresi olduğunu duyurdu.

The Division 2 Merkez Binası Belli Oldu

İkinci oyunun Washington şehrinde geçeceğini oyunu yakından takip edenler biliyorlar. Hatta şehirdeki bütün binaların olduğu gibi oyuna geçirileceği tahmin ediliyor. Bu durum oyuncuların ilgisini çekecek gibi duruyor. Bunun haricinde oyundaki oynanış anlamında da geliştirmeler yapıldı. Oyunda kullanacağımız merkez binası ise Beyaz Saray olarak belirlendi. Yapacağımız raidlerin bazılarına takımca gidilmesi gerekecek. Özellikle büyük raidler yaparken kişisel yetenekler o bölgeyi tamamlamak için yetersiz kalacak ve ekip desteğine ihtiyaç duyulacak.

The Division 2 Merkez Binası

Yeni oyuna genel olarak baktığımızda takım oyununun ön planda tutulacağını çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz. 15 Mart 2019 tarihinde oyun raflarındaki yerini alacak The Division 2 Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarından oynanabilecek.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019