OyunHaberleri.tv

Tekken 7 Satışları Üç Milyonu Buldu

23.10.2018
247
Tekken 7 Satışları Üç Milyonu Buldu

Bandai Namco’nun dünya çapında hayran kitlesi bulunan serisi Tekken, geçmişten bu yana çıkan her yeni halkası ile popülerliğini korumayı başardı. Serinin yeni nesildeki temsilcisi Tekken 7 ise bu durumu oldukça güzel bir şekilde gözler önüne seriyor. Yapılan açıklamaya göre serinin yedinci oyunu, çıkışından bu yana üç milyon adetlik satış rakamını geride bırakmayı başardı.

Dünya Çapında 3 Milyon Adet Satış Başarısı

Oyunun yapımcı koltuğunda oturan Katsuhiro Harada, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bilgilerde Tekken 7 yapımına ait satış rakamlarına değindi. Buna göre Tekken 7, dünya çapında 3 milyon adetlik satış başarısına imza atmış bulunmakta. Bahsi geçen satış rakamı ile birlikte Tekken serisinin toplam satış rakamı ise 47 milyona ulaşmış oldu. Epey yüksek bir satış rakamından bahsetmek mümkün denilebilir.

Yeni ek içerikler ile birlikte desteklenen ve güncelliği korunan Tekken 7, tam olarak 2 Haziran 2017 tarihinde satışa sunulmuştu. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için oynanabilir olan oyun, satışa çıkalı 1 yıldan fazla uzun bir süre olmasına rağmen popülerliğini korumayı sürdürüyor.

Tekken 7 İçin İkinci Sezon Başladı

6 Eylül itibariyle ikinci sezonu başlayan Tekken 7, Anna Williams ve Lei Wulong adındaki indirilebilir karakterlere erişti. Bununla birlikte oyuna yeni karakterler eklenmeye devam edecek. Özellikle The Walking Dead dizisindeki Negan karakterinin oyuna eklenecek olması, şimdiden büyük bir heyecan yaratmayı başarıyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019