OyunHaberleri.tv

Sword Art Online: Fatal Bullet Complete Edition Çıkış Tarihi

08.10.2018
210
Sword Art Online: Fatal Bullet Complete Edition Çıkış Tarihi

Özellikle Asya’dan çıkan oyun serilerinden Sword Art, kendi bölgesinde oldukça fazla sevildiği gibi batı dünyasında da bir hayli geniş bir hayran kitlesine sahip. Nitekim bunun en önemli göstergesi olarak Sword Art Online: Fatal Bullet Complete Edition çıkış tarihinin merak ediliyor oluşu belirtilebilir.

Sword Art Online: Fatal Bullet Complete Edition

Sevilen Sword Art oyunlarının tek bir pakette buluşmasını sağlayan Sword Art Online: Fatal Bullet Complete Edition, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için hazırlanıyor. İçerisinde tam 5 farklı ana içeriğin bulunduğu pakette ayrıca çeşitli bonuslar ve ek karakterler de bulunacak. Böylelikle serinin hayranlarına özel bir sürprizin dahi hazırlandığı söylenebilir.

Paketteki ana sürümler şu şekilde:

  • Sword Art Online: Fatal Bullet Ana Oyun
  • Expansion I: Ambush of the Imposters
  • Expansion II: Betrayal of Comrades
  • Expansion III: Collapse of Balance
  • Expansion Pack: Dissonance of the Nexus

Sevilen Karakterler ile Karşılaşma İmkanı

18 Ocak 2019 tarihinde satışa sunulacak olan paketin yanı sıra aynı gün Dissonance of the Nexus indirilebilir yeni ek içerik de yayınlanmış olacak. Sachi, Yuna ve Eiji gibi sevilen karakterleri beraberinde getiren ek içerik, aynı zamanda yeni bir hikaye ile birlikte geliyor. Eğer Sword Art dünyası ile daha fazla iç içe olmak istiyorsanız bu paket tam size göre.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019