OyunHaberleri.tv

Switch İçin Hollow Knight Çıktı

12.06.2018
211
Switch İçin Hollow Knight Çıktı

Konsol dünyasına çok geç dahil olmuş olsa da son dönemde Nintendo Switch‘in adını büyük oyunlarla duymaya devam ediyoruz. Genelde Nintendo‘nun kendi geliştirdiği oyunlara ev sahipliği yapan konsol, bir yandan bağımsız geliştiricilerin de ilgisini çekiyor.

Son olarak geçtiğimiz yıl 24 Şubat tarihinde görücüye çıkan bağımsız platform oyunu Hollow Knight, Switch’te de oynanabilir hale geldi.

E3 2018’de duyurusu yapıldı

Switch için ilk kez E3 2018 konferansında duyurusu yapılan oyunun yeni konsola özel tanıtım filmi de kamuoyuyla paylaşıldı.

Konuya ilişkin geliştirici ekibin yayınladığı mesajda ise “Nintendo Switch için Hollow Knight ile kendi yolunuzu çizin! Böcekler tarafından istila edilip harabeye dönen krallıkta destansı bir mücadeleye katılmaya hazırlanın. Heyecan verici mağaraları, dev böcekleri ve korku dolu bölümleri tamamen el çizimi 2D boyutta deneyimleyin!” cümlelerine yer verildi.

Öte yandan Nintendo da Switch’e uyarlanan Hollow Knight’ın Hidden Dreams, The Grimm Troupe ve Lifeblood olmak üzere 3 farklı ücretsiz DLC‘yi destekleyeceği bilgisini paylaştı. Keza diğer platformlar için Hollow Knight‘ta yer alan tüm nesneler, bölümler, karakterler ve bölüm sonu canavarları da aynı şekilde Switch’teki yerini alacak.

Fiyatı açıklandı: 15 dolar

An itibariyle Nintendo‘nun eShop isimli mağazası üzerinden satın alınabilen oyunun fiyatı 15 dolar olarak açıklandı. Eğer Switch üzerinde eğlenceli bir oyun oynayarak vaktinizi değerlendirmek istiyorsanız, Hollow Knight‘a bir şans verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019