OyunHaberleri.tv

Stardey Valley, Mobil Platformlara Geliyor

10.10.2018
148
Stardey Valley, Mobil Platformlara Geliyor

Açık uçlu bir oyun olmasıyla ön plana çıkan Stardey Valley, aynı zamanda bünyesinde rol yapma ögelerini de barındırıyor. Bu sayede özgün ve biraz alışılmışın dışına çıkan bir tarz benimseyen oyun, şimdilerde ise macerasına mobil platformlar yoluyla devam edecek. Zira oyun, iOS ve Android platformları için resmi olarak duyuruldu.

Akıllı Telefonlara Uyarlanıyor

Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar adına yeniden elden geçmekte olan oyun, özellikle kontrol mekanizması açısından çeşitli değişikliklere uğrayacak. Oyunun rahatça kontrol edilmesini hedefleyen geliştirici firma, kolayca kontrol edilen ve oynanabilen bir yapım sunmayı istiyor. ConcernedApe tarafından geliştirilen oyun, kendisine belirli bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştı. Hal böyle olunca yapımının mobil versiyonları da şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor.

Mobil portu The Secret Police tarafından gerçekleştirilecek olan yapımda tüm tek oyunculu içerik oyuna dahil edilmiş olacak. Bunun yanında çoklu oyuncu modunun mobil versiyonlarda olmayacağı belirtiliyor. Eğer Starday Valley’i daha çok multiplayer odaklı seviyorsanız ne yazık ki mobilde çoklu oyun oynayamayacaksınız.

Kayıt Dosyası Aktarılabilecek

Eğer Stardey Valley yapımını PC platformunda oynadıysanız ve mobil sürümü iOS cihazınızda oynamayı düşünüyorsanız kayıt verilerinizi doğrudan aktarmanız mümkün olacak. iTunes üzerinden yapılabilecek olan veri akışı neticesinde kaldığınız yerden oyuna devam etmeniz mümkün olacak. Oyunun Android ve iOS için yayınlanan duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019