OyunHaberleri.tv

Star Citizen, 1.3 Milyon Doları Geride Bıraktı

16.10.2018
240
Star Citizen, 1.3 Milyon Doları Geride Bıraktı

Yoluna çeşitli bağışlar alarak devam etmiş olan Star Citizen, hali hazırda epey yüksek bir bağış kazanmayı başarmıştı. Bu sayede geliştirilme ve yayınlanma süreci yaşayan oyun, PC platformunda oldukça önemli başarılara imza attı. Hali hazırda çeşitli başarılar elde etmeyi sürdüren oyun, paylaşılan bilgilere göre 1.3 milyon doları geride bırakmış bulunmakta.

Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Açıklanan verilere göre oyunun hayranları, yaptıkları ödemeler neticesinde geliştiriciye 1.3 milyon dolar kazanmış bulunmaktalar. Özellikle uzay gemisi satın alarak hem oyunun geliştirilmesine destek olan hem de kişisel oynanış deneyimlerini renklendiren oyuncular, bu sayede milyonlarca doların kazanılmasına ön ayak oldular.

Şimdiye kadar 2 milyondan fazla kişi oyunun geliştirilme sürecine destek olmak adına bağışta bulunmuş durumda. Bu sayede elde edilen toplam gelir ise 195 milyon doları geçmiş durumda. Bu denli büyük bir miktarın toplanması ve elbette kazanılması, bir oyun geliştiricisi için oldukça güzel karşılanabilir. Ancak oyunun yeni sürümü hala daha çıkış tarihine kavuşmuş değil. Bu durumsa doğrudan eleştirilerin yapılmasına yol açıyor.

Hikaye Modu Geliyor

Geçtiğimiz günlerde yeni bir video paylaşan geliştirici ekip, Star Citizen’ın tek kişilik oyuncu modu olan Squadron 42’yi gözler önüne serdi. Dev isimlerin yer aldığı oyunda birden fazla tanınmış yüz göreceğiz. Yeni sürüm gibi oyunun tek kişilik modu adına da ne yazık ki net bir çıkış tarihi paylaşılmış değil.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019