OyunHaberleri.tv

Squadron 42 İçin Heyecan Verici Yeni Video

Yoluna bağış kampanyaları ile devam eden Star Citizen, rekor miktarda para toplamayı başarmıştı. Nitekim geliştirici firma, bunun karşılığını verebilmek adına sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Squadron 42 ise bu duruma örnek teşkil ediyor. Star Citizen’ın hikaye kısmını oluşturan oyun, yayınlanan yeni video ile heyecan yaratıyor.

Yıldız Geçidi Söz Konusu

Hikaye modu için yayınlanan yeni video, adeta yıldızlar geçidi denilebilir. Hollywood’un tanınmış isimlerinin sürpriz bir şekilde oyunda yer aldığını görüyoruz. Açıkçası bağış toplayan bir oyunun bu denli fazla ünlüye yer vermiş olması biraz eleştiri alacağa benziyor. Zira yapım için ödenen paraların nerelere gittiğini sorma hakkı çoğunluk olarak oyuncularda.

Gelelim videoya. Neredeyse 3 dakika uzunluğunda olan videoda Heny Cavill, Mark Hamil, Mark Strong, Gillian Anderson ve Liam Cunnigham gibi ünlü isimleri görmek mümkün. Özellikle Superman rolü ile dünya çapında üne kavuşan Henry Cavilll’in de projede yer alması sürpriz yaşanmasına neden oluyor.

Squadron 42 Çıkış Tarihi

Star Citizen’ın tek kişilik senaryo modu Squadron 42 için ne yazık ki resmi bir çıkış tarihi açıklanmış değil. Oyunun geliştirici firması Cloud Imperium, aralık ayında yeni açıklamalar yapmaya hazırlanıyor. Aralık ayı içerisinde oyunun resmi çıkış tarihine ve diğer detaylarına ulaşabileceğimiz ön görülüyor. Yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019