OyunHaberleri.tv

Spider-Man’in İlk DLC’sine Ait Yeni Videolar Paylaşıldı

24.10.2018
343
Spider-Man’in İlk DLC’sine Ait Yeni Videolar Paylaşıldı

PlayStation 4’e özel olacak şekilde hazırlanan Marvel’s Spider-Man, oldukça beğenildi. Pek çok siteden yüksek puan almayı başaran yapım, aynı şekilde oyuncular tarafından da olumlu karşılandı. Şimdilerde oyunu güncel tutmak isteyen geliştirici, yeni bir ek içerik yayınlamak için kolları sıvamış bulunmakta. The Heist adıyla gelen yeni DLC için paylaşılan videolar ise ek içeriğe dair pek çok noktanın gözler önüne serilmesini sağlıyor.

Çıkış Fragmanı ve Oynanış Videoları Yayınlandı

Marvel’s Spider-Man: The Heist, aslına bakılırsa indirilebilir içerik paketi olarak gelen City That Never Sleep’in ilk bölümü olarak anılıyor. Çıkış fragmanı ve oynanış videoları yayınlanan The Heist’ı videolar aracılığıyla yakından görme şansı elde ediyoruz. Özellikle karşımıza çıkacak olan aksiyon dolu sahneleri ve düşmanları görmek mümkün.

Black Cat ile yüzleşecek olan Spider-Man, aynı zamanda 3 yeni bölümün ilk macerası sayesinde uzun soluklu bir hikaye sunmaya hazırlanıyor. Özellikle Spider-Man hayranlarının epey hoşuna gidecek olan DLC, aynı zamanda oyundaki evreni daha uzun süre tatmak isteyen kişileri de kendisine çekmeyi başarıyor.

Yeni Kupalar Söz Konusu

Eşsiz bir maceranın ilk durağı olarak adlandırabileceğimiz The Heist, aynı zamanda beraberinde yeni kupalar ile birlikte geliyor. PlayStation 4 için eğer kupa toplamaya önem veriyorsanız yeni DLC neticesinde ek kupalara erişmeniz mümkün. Yayınlanan videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019