OyunHaberleri.tv

Spider-Man PS4 DLC Paketinin Çıkış Tarihi Doğrulandı

29.08.2018
257
Spider-Man PS4 DLC Paketinin Çıkış Tarihi Doğrulandı

Insomniac Games’in geliştirdiği yeni Spider-Man oyunu için PS4 platformu için gelecek DLC paketinin çıkış tarihi doğrulandı. Stüdyonun topluluk direktörü, Spider-Man için çıkacak ilk DLC paketinin The Heist ismiyle yayınlanacağını duyurdu. Bu paket 23 Ekim’den itibaren indirilebilir olacak. The Heist genişleme paketini satın alan oyuncular daha fazla içeriğe erişebilecek.

Spider-Man PS4 DLC Paketinin Çıkış Tarihi

The Heist isimli DLC paketiyle oyuna yeni görevler, zorlu mücadeleler, birbirinden güçlü düşmanlar ve 3 adet kostümü eklenecek. Bu paketi Kasım ayında Turf Wars ve Aralık’ta Silver Lining takip edecek. The City That Never Sleeps paketinde bu üç DLC bir arada bulunacak. Üç hikayenin toplu bir şekilde satılacağı paket PlayStation Store üzerinden 25 Dolar karşılığında satın alınabilecek. Fakat oyuncular her bir paketi ayrı ayrı satın alabilirler. Her hikaye ayrı ayrı satın alındığı zaman hikaye başına ücret 10 Dolar olarak belirlenmiş.

Spider-Man PS4 İlk DLC Paketinin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Oyuncular alternatif olarak Spider-Man DLC paketlerinin içerisinde bulunacağı Deluxe Edition sürümünü 80 Dolar veya 60 Euro ödeyerek alabilecek. Geliştirici ekip oyunun ana hikaye ve normal zorluktaki yan görevlerle birlikte yaklaşık olarak 20 saat oyun süresi olduğu söyledi. Fakat oyundaki bütün her şeyi tamamlamak isteyenler yeni Spider-Man oyunu için daha fazla vakit ayırmak zorundalar. DLC paketlerinin standart sürümündeki oyun süresini 3-5 saat daha artıracağını tahmin ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019