OyunHaberleri.tv

Shadow of War Mikro Ödeme Sistemi Kaldırıldı

18.07.2018
117
Shadow of War Mikro Ödeme Sistemi Kaldırıldı

Middle-earth: Shadow of War piyasaya çıkış yapar yapmaz büyük bir başarı elde etti. Oyuncular oyundaki mikro ödeme sistemi dışında çoğu şeyi sevdiler. Monolith oyuncuların rahatsız olduğu mikro ödemelerle ilgili Nisan ayında açıklama yaptı. Monolith’in “önümüzdeki aylarda bir çok ücretsiz içerik sizlerle olacak ve mikro ödemeler tamamen kalkacak” açıklaması oyuncuları memnun etti. Yayınlanan yeni güncelleme ile Shadow of War mikro ödeme sistemi kaldırıldı.

Shadow of War Mikro Ödeme Sistemi Kaldırıldı

Oyunun geliştirici şirketi Monolith tarafından yayınlanan son güncellemeyle Middle-earth: Shadow of War mikro ödeme sistemi tamamen sona erdi. Bu güncellemeden sonra oyundaki bazı eşyaları almak için oyuna para yatırmak zorunda kalmayacaksınız. Almak istediğiniz eşyaları oyun içerisindeki pazardan temin edebilirsiniz.

Middle-Earth: Shadow of War Mikro Ödeme Sistemi Kaldırıldı

Bazı oyun firmalarının mikro ödemeleri abartması oyuncular tarafından pek hoş karşılanmıyor. Oyuncuların tepki göstermesiyle büyük oyun firmaları bu para kazanma sisteminde değişiklikler yapacaktır. Bu güncellemeyle birlikte sadece mikro ödeme sisteminin kaldırılmıyor. Bunun haricinde oyuncuların karakterleri için alabileceği kostümler ve bir çok yenilik oyuna eklenecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019