OyunHaberleri.tv

Shadow of The Tomb Rider The Forge

06.10.2018
137
Shadow of The Tomb Rider The Forge

Shadow of the Tomb Raider İçin Genişleme Paketi Duyuruldu

Square Enix tarafından geliştirilen ve kısa bir süre önce satışa sunulan Shadow of the Tomb Raider, bu kez genişleme paketiyle gündemde. Oyuna dair ilk genişleme paketi olacağı düşünülen Shadow of The Tomb Rider The Forge, resmi olarak duyuruldu. Yapımın daha fazla içerik neticesinde oynanış süresini arttırması bekleniyor.

Shadow of the Tomb Raider: The Forge

Gelecek olan genişleme paketi, Shadow of the Tomb Raider’a henüz doyamamış oyuncular için ilaç gibi olacak. Zira yeni gizemler, bulmacalar, görevler ve keşfedilmemiş mekanlar genişleme paketi ile birlikte geliyor. Üstelik oyuna eklenecek olan içerikler bunlar ile sınırlı değil. Belirtilenlere göre Shadow of The Tomb Raider için 7 paket gelecek ve The Forge, bunlardan sadece ilki.

Eğer oyun adına season pass satın aldıysanız genişleme paketi için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmayacak. Season pass sahipleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek olan genişleme paketi, yeni yetenekler, kıyafet ve yeni silahlar gibi içerikleri de bünyesinde barındıracak. Bu içerikleri edinmek içinse hikayenin tamamlanmış olması gerekecek.

The Forge Çıkış Tarihi

Ortaya çıkan bilgilere göre The Forge genişleme paketi, olası bir aksilik yaşanmaz ise 14 Kasım 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanmış olacak. Eğer oyunu bir süre daha oynamak istiyor ve atmosferini uzun bir süre boyunca yaşamak istiyorsanız genişleme paketleri mükemmel bir çözüm gibi duruyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019