OyunHaberleri.tv

Shadow of the Tomb Raider Oyuncularını Çok Kızdırdı

24.10.2018
473
Shadow of the Tomb Raider Oyuncularını Çok Kızdırdı

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için Square Enix tarafından geliştirilen Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül 2018 tarihinde oynanabilir olmuştu. İlk inceleme puanları oldukça yüksek olan yapım, haliyle beğenilen oyunlar arasına girmeyi başardı. Ancak şimdilerde oyunun farklı bir haber ile gündemde olduğu söylenebilir. Shadow of the Tomb Raider için geçerli kılınan indirim, hayranları öfkelendirmiş durumda.

Erkenden İndirime Girmesi Eleştiriliyor

Square Enix, geçtiğimiz günlerde oyun için indirim uygulamaya başladı. Buna göre oyunun standart sürümü %34, Croft sürümü ise %47 oranlarında ucuzladı. Henüz oyunu satın almayanlar bu indirimden memnun olsalar da ön siparişte bulunan ve çıkış günlerinde yapımı satın alan kişiler ne yazık ki fiyat düşüşünden hiç memnun değiller.

Oyunun bu denli erken bir sürede indirime girmesine tepki gösteren oyuncular, yüksek oranda olumlu olan Steam incelemelerine akın etti. İndirim sonrasında 194 adet olumsuz eleştiri alan yapım, yüksek oranda indirim nedeniyle eleştiri aldı. Özellikle oyunun çıkışından 1 ay gibi kısa süre geçmesine rağmen indirime girmesini şaka gibi olarak yorumlayan oyuncular, bu nedenle yapımı eleştiri yağmuruna tuttu.

İncelemeler Şu Anda Epey Karışık

İndirim ile birlikte tepki olarak yapılan incelemeler, oyunun puanını epey karıştırmış bulunmakta. Yapımı satın almadan önce Steam yorumlarına bakan yeni oyuncular açısından kafa karıştırıcı bir durumun söz konusu olduğu söylenebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019