OyunHaberleri.tv

Shadow of the Tomb Raider Zorluk Ayarları Gösterildi

09.08.2018
107
Shadow of the Tomb Raider Zorluk Ayarları Gösterildi

Shadow of the Tomb Raider oyununda oyuncular dövüş, gezinme ve bulmaca gibi özelliklerin her birinin zorluk ayarları üzerinde oynama yapabilecek. Örneğin isteyen oyuncular gezinme zorluğunu en zora çekerek gidiş yollarını bulmak konusunda daha gerçekçi bir deneyim yaşayabilir.

Shadow of the Tomb Raider Zorluk Ayarları Gösterildi

Square Enix yeni Tomb Raider oyunundaki zorluk ayarlarının nasıl olacağını oyuncular için tanıttı. Bu zorluk ayarlarında yapılan değişikliklerle nereye gitmeniz ve ne yapmanız gerektiği konusunda size gösterilecek ipuçlarının düzeyini belirleyebiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse örneğin bir bölümde yukarıya çıkmanız istenecek ve aşağıdaki resimde olduğu gibi size doğru yolun neresi olacağını gösteren boyamalar olacak. Resimden de görebileceğiniz üzere gezinme zorluğunu artırdıkça çıkmanı gereken duvarlardaki izler belirsizleşiyor.

Shadow of the Tomb Raider Gezinme Zorluk Ayarları

Bulmacaları çözmeyi de kendi isteğinize göre zorlaştırabiliyorsunuz. Bulmaca zorluk derecesini kolay yaptığınız zaman bulmacayı çözmek için yapacaklarınızın sırasını görebilirsiniz. Tabi ki bu sıra numara olarak gösterilmiyor anca bulmacada kullanacağınız objelerin üzerinde farklı renklerde parlaklık oluşuyor. Bu durum zorluk arttıkça yavaş yavaş azalıyor. Bulmaca derecesini zorlaştırdığınız zaman hangi objeyi nasıl kullanacağınızı aşağıdaki resimde olduğu gibi kendiniz çözmeniz gerekecek.

Shadow of the Tomb Raider Bulmaca Zorluk Ayarları

Shadow of the Tomb Raider zorluk ayarları ile oyun tam anlamıyla oyuncuların istediği zorluk düzeyine getirilebilir. Oyun derinliğini artırmak isteyen oyuncular bütün zorluk derecelerini maksimuma çekerek gerçekçi bir deneyim elde edebilirler. Bunun haricinde daha rahat oynayıp bölümleri kolayca geçmek isteyenler kolay modda oyunu kolayca bitirebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019