OyunHaberleri.tv

Shadow of the Tomb Raider Su Altında Hayatta Kalma Teknikleri Fragmanı

12.08.2018
160
Shadow of the Tomb Raider Su Altında Hayatta Kalma Teknikleri Fragmanı

Shadow of the Tomb Raider oyunuyla ilgili sürekli olarak yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer de Shadow of the Tomb Raider su altında hayatta kalma tekniklerini içeren kısa bir video yayınlandı.

Shadow of the Tomb Raider Su Altında Hayatta Kalma Teknikleri Fragmanı

Shadow of the Tomb Raider‘ınçıkmasına bir ay kala oyun hakkında daha fazla fikir edinebiliyoruz. Yayınlanan 40 saniyelik videoda ana karakterimiz Lara Croft‘un suyun altındaki hazineleri ve gizli görevleri yaparken neler yapabileceğini görüyoruz. Videonun ortalarına doğru suyun altından gizlice giderek düşmanımızı halt ettiğimiz bir sahneyle karşılaşıyoruz. Bu video ile yeni oyundaki düşmanlarla yapacağımız dövüşlerde gizliliğin ön planda olacağını bir kez daha anlamış olduk.

Su altında saklanmış hazineleri almanın ve gizli mezarları keşfetmenin kendince zorlukları olacak. Suyun derinliklerindeki canavarlara karşı ekstra dikkatli olmak zorundayız. Aksi takdirde topladığımız bilgileri kaybedip her şeye en baştan başlamak zorunda kalabiliriz. Bütün bu öğrendiklerimizi oyunda sergilemek için 14 Eylül 2018 tarihinde oyunun çıkış yapmasını iple çekiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019