OyunHaberleri.tv

Shadow of the Tomb Raider Dövüş Taktikleri Videosu Yayınlandı

08.08.2018
123
Shadow of the Tomb Raider Dövüş Taktikleri Videosu Yayınlandı

Oyun piyasaya çıkış yapacağı güne yaklaştıkça daha detaylı bilgiler öğreniyoruz. Yaklaşık 1 dakikalık Shadow of the Tomb Raider dövüş taktikleri videosu oyunla ilgili bazı şeyler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Shadow of the Tomb Raider Dövüş Taktikleri Videosu Yayınlandı

Yayınlanan 43 saniyelik video oyundaki savaş mekanikleri hakkında kritik ipuçlarını oyunculara sunuyor. Videonun ilk saniyelerinden itibaren dövüş taktiklerinin yüzde 80’inin gizlenme ve yanıltma üzerine olduğunu anlıyoruz. Sarmaşıkların arasından gizlenerek geçip düşmanları arkadan bıçaklayarak halt etmek oldukça kolay gözüküyor. Videonun sonlarına doğru ise ağaç dalından ok atarak yakın düşmanları birbirine düşürüyoruz. Bu sahneden anladığımız kadarıyla zorlu düşmanları geçmek için onları yanıltmamız gerekecek.

Gelişmiş grafik ve oynanış mekanikleri ile Shadow of the Tomb Raider oyunu 14 Eylül 2018 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için oyun raflarındaki yerini alacak. Oyunun Digital Deluxe, Digital Croft veya Croft Edition versiyonlarını ön siparişle alan oyuncular oyuna 2 gün önceden başlayabilecek. Oyunun standart sürümünü PC platformu için Steam üzerinden 209 TL karşılığında ön siparişle satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019