OyunHaberleri.tv

Shadow of the Tomb Raider İçin 15 Dakikalık Video Paylaşıldı

07.08.2018
115
Shadow of the Tomb Raider İçin 15 Dakikalık Video Paylaşıldı

Gelişmiş oynanış mekanikleri ve gerçekçi grafikleri ile Shadow of the Tomb Raider 14 Eylül 2018’de oyun raflarında yerini alacak. Oyuncuların kendilerini nelerin beklediğini görebilmeleri için Shadow of the Tomb Raider oyununun ilk 15 dakikası yayınlandı.

Shadow of the Tomb Raider İçin 15 Dakikalık Video

Önceki oyunlara göre her anlamda gelişen yeni Tomb Raider oyununun ilk 15 dakikasını izlediğimiz videoda düşen uçakta Lara Croft ve Jonah Maiava’nın zorlu anlar geçirdiğini görüyoruz. Lara Croft uçağı kurtarmaya çalışırken hiç bir şey istediği gibi gitmiyor ve uçak ikiye ayrılıyor. Uçağın iki ayrılmasıyla birlikte iki arkadaşın yolları da ayrılmış oluyor. Olayların nasıl bu hale geldiğini görmek için iki gün geriye gidiyoruz.

Geri gider gitmez direkt olarak aksiyonun içerisine giriyoruz. Yaptığımız ilk aksiyon tabi ki de düz duvarlara tırmanmak oluyor. Oyunun en başında böyle bir aksiyona girmek tırmanma mekaniğini biraz olsun anlamak için yeterli olabilir. Videonun ortalarına doğru Lara Croft‘un bir duvar işlemesinin yanına gittiğini ve tuzakla karşılaştığına şahit oluyoruz. Sanırım yeni oyunda mezarları keşfederken bolca tuzakla karşılaşıcaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019