OyunHaberleri.tv

SCUM Çıkış Tarihi Açıklandı

11.08.2018
173
SCUM Çıkış Tarihi Açıklandı

Açık dünya hayatta kalma oyunları arasına katılacak SCUM için çıkış tarihi duyuruldu. Kendi türü içerisinde çok fazla ses getireceğini düşündüğümüz SCUM oyununun oynanış görüntülerinden oluşan kısa bir video da yayınlandı.

SCUM Çıkış Tarihi Kısa Bir Videoyla Duyuruldu

Gamepires ve Croteam tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu SCUM’da karakter özelleştirmesinin bir sınırı olmayacak. Seçtiğiniz karakterle istediğiniz kadar gelişebilecek ve onun üzerinde oynamalar yapabileceksiniz. İçerisinde bulunduğunuz adayı yönetebilecek kadar güçlü olabilirsiniz. Ancak adada sizden başka oyuncuların ve zorlu doğa şartlarının da olduğunu unutmamak gerekiyor. Karakterlerin ne kadar güçlü veya zayıf olabileceği tamamen oyunculara bırakılmış. Geliştirici ekip oyundaki değişken hava koşullarının oynanış üzerindeki etkisinin çok büyük olduğunu belirtiyorlar.

En güçlü olmak için yetenek ve zekanın ön planda olacağı SCUM çıkış tarihi 29 Ağustos 2018 olarak belirlendi. Oyunun piyasaya çıkmasına 2 hafta kalmasına rağmen satış fiyatı hakkında herhangi bir bilgi sahibi değiliz. İlk olarak sadece PC platformundan oynanabilecek SCUM oyununun diğer platformlar için çıkıp çıkmayacağı da bilinmeyenler arasında yer alıyor.

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Erdoğan dedi ki:

    Birde Fiyat Verseler

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019