OyunHaberleri.tv

Resident Evil 4 HD Project’e Yakından Bakın

17.10.2018
252
Resident Evil 4 HD Project’e Yakından Bakın

Şu sıralar Resident Evil 2 Remake adına yoğun bir çalışma içerisinde olan Capcom, serinin ikinci halkasını adeta baştan yaratıyor. Yenilenen grafikler, kaplama kalitesi, fizik ve karakter animasyonları gibi içerikler ile gelen yapım, haliyle serinin hayranlarını bir hayli heyecanlandırıyor. Ancak bu oyun ile sınırlı kalmayan hayranlar, mod yapımcısı olarak Resident Evil 4 HD Project için kolları sıvamış durumdalar.

Yeni Bir Video Yayınlandı

Hem birer Resident Evil hayranı olan hem de mod yapımcısı olarak çalışmalar yürüten Albert ve Chris, bir süredir Resident Evil 4 HD Project üzerinde çalışıyor. İkilinin attıkları bu adım, özellikle Resident Evil 4’ü yenilenen grafikler eşliğinde oynamak isteyenlerin dikkatlerini çekiyor.

Projeyle ilgili yeni bir video paylaşan yapımcılar, Leon ve Ada karakterlerinin yenilenmiş hallerini gözler önüne serdi. Eskisine oranla çok daha net ve gerçekçi duran grafikler, oyundan alınan zevki bir adım öteye taşıyor. Bahsi geçen Resident Evil 4 HD Project videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Projeyi Yakından Takip Edin

Eğer serinin hayranıysanız ve Resident Evil 4 HD Project yapımını daha yakından takip etmek istiyorsanız re4hd.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Uzun bir süredir proje üzerinde çalışan yapımcılar, mod adına epey bir yol kat etmeyi başardılar. Nitekim yayınlanan videoya bakacak olursa yakın zamanda çok daha önemli iyileştirmeler görebileceğimizi söyleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019