OyunHaberleri.tv

Resident Evil 2 İçin Yeni Bir Video Paylaşıldı

Capcom’un şu sıralar yoğun bir şekilde çalışmasına yol açan Resident Evil 2, baştan aşağı yenilenen yapısı ile birlikte geliyor. Adeta oyunu yeniden geliştiren Capcom, paylaşılan videolara baktığımızda epey titiz bir çalışma gerçekleştiriyor diyebiliriz. Zamanının en iyi oyunları arasında gösterilen Resident Evil 2, tekrar oynamak isteyenleri ve henüz hikayeyi bilmeyenleri kendisine çekiyor. Nitekim oyun adına paylaşılan yeni video, bir kez daha bekleyenleri heyecanlandırmayı başardı.

Karakterlerin Klasik Kostümleri Gösterildi

Resident Evil, tek başına popüler bir oyun olmuş denemez. RE markası ile birlikte pek çok karakter de dünya çapında üne kavuştu diyebiliriz. Bunların arasında yer alan Leon Kennedy ve Claire Redfield, oyun dünyasına izini bırakan karakterler arasında gösteriliyor. Resident Evil 2 adına paylaşılan yeni videoda ise bu karakterlere yakından bakma şansı elde ediyoruz.

Başarılı oyun yapımcısı Capcom, oyun adına paylaştığı videoda sevilen karakterlerin klasik kostümlerini gösteriyor. Böylelikle eski Resident Evil havasını yaşatmayı başaran firma, özellikle oyunun hayranlarının dikkatini çekiyor diyebiliriz. Zira bu kostümler, neredeyse karakterlerin kimliklerini yansıtıyor denilebilir.

Ne Zaman Oynanabilir Olacak?

Geliştirilme süreci devam eden Resident Evil 2, Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için hazırlanıyor. Eğer son dakika bir aksilik yaşanmaz ise oyunu 25 Ocak 2019 tarihi itibariyle oynamak mümkün olacak.^

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019