OyunHaberleri.tv

Resident Evil 2 Remake İçin Heyecan Verici Yeni Video

11.10.2018
279
Resident Evil 2 Remake İçin Heyecan Verici Yeni Video

Duyurulduğu ilk andan itibaren heyecanla beklenen oyunlar arasına girmeyi başaran Resident Evil 2 Remake, adeta yeni bir oyun olarak geliyor. Baştan aşağı değişen oynanış yapısı ve grafikler, oyunun sıfırdan tasarlanan bir yapım haline gelmesini destekliyor. Nitekim yayınlanan oynanış videoları, bu durumu oldukça güzel bir şekilde gözler önüne seriyor.

Resident Evil 2 Remake Düşmanına Yakından Bakın

Oyuna ait paylaşılan yeni video, yapımda karşımıza çıkacak olan Licker adındaki düşmanı görmemizi sağlıyor. Eski oyuna göre büyük bir değişim geçiren Licker, eskisinden çok daha detaylı ve korkutucu bir hal almış. Tabi oyundaki kahramanımız, Licker dahi olsa tüm düşmanlarını alt üst etmeyi başarıyor.

Resident Evil serisinin en sevilen karakterlerinden Claire Redfield’ı görme şansı yakaladığımız videoda Licker ile olan mücadeleyi görüyoruz. Aksiyon ve korku ögelerinin birlikte harmanlandığı oyunda özellikle karanlık anların heyecan verici durduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra gelişmiş grafik yapısı, atmosferin çok daha gerçekçi kılınmasını sağlıyor.

Resident Evil 2 Remake Çıkış Tarihi

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilmeye devam edilen Resident Evil 2 Remake, eğer herhangi bir aksilik olmaz ise 25 Ocak 209 tarihinde satışa sunulmuş olacak. Bahsi geçen oynanış videosunu aşağıdan izleyebilir, oyunda yer alan gelişmiş grafik yapısını ve korku dolu atmosferi yakından görme şansı elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019