OyunHaberleri.tv

Red Dead Redemption 2’nin Tanıtım Videosu Yarın Çıkıyor

01.05.2018
115
Red Dead Redemption 2’nin Tanıtım Videosu Yarın Çıkıyor

Geliştirdiği GTA serisiyle yakından tanıdığımız Rockstar, yeni oyunu Red Dead Redemption 2‘den görüntüler içeren yeni bir tanıtım videosunu yarın akşam saat 19:00’da yayınlayacağını duyurdu. Rockstar’ın resmî Twitter hesabından yapılan paylaşımda 2 Mayıs itibariyle videonun web sitesi ve YouTube kanalı üzerinden yayına alınacağı belirtildi.

Bu video, bugüne dek Red Dead Redemption 2 ile alakalı yayınlanan üçüncü tanıtım filmi olacak. Hatırlanacağı üzere son tanıtım videosu 29 Eylül 2017 tarihinde yayınlanmıştı.

Oyunun senaryosu, çatışma sahneleri ve karakterlerine dair önemli ipuçlarını barındıran videoda kötü karakter Arthur Morgan‘ı da görmüştük. Van der Linde çetesinden üyelerin de boy gösterdiği video kısa sürede yüzbinlerce kez izlenmeyi başarmıştı.

Çıkış tarihi: 26 Ekim

Sürekli olarak çıkış tarihinin ertelenmesiyle hayranlarını hayal kırıklığına uğratan Red Dead Redemption 2 için verilen son çıkış tarihi ise 26 Ekim 2018. Rockstar’ın alt firması olan ve projede ortak rol üstlenen Take-Two, bir daha gecikme yaşanmayacağı noktasında oyunculara güvence verdi. Yani endişe etmeye hiç gerek yok.

Yayınlandığı zaman PS4 ve Xbox One platformlarında oynanması planlanan oyun, PC’ye gelmeyecek.

Geriye dönük uyumluluk özelliğine kavuşmuştu

Rockstar’ın açık dünyada geçen vahşi batı oyununun ilk versiyonunu Xbox 360‘ta oynayan oyuncular, zaman içinde konsollarını Xbox One X‘e yükselttikten sonra da oyunu oynamaya devam edebiliyorlar. Geriye dönük uyumluluğu sayesinde Red Dead Redemption’u daha yüksek çözünürlükte ve görsel iyileştirmeler yapılmış halde oynayabilmek mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019