OyunHaberleri.tv

Red Dead Redemption 2 Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı

10.08.2018
99
Red Dead Redemption 2 Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı

Rockstar Games‘in geliştirdiği Red Dead Redemption 2 için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. 6 dakikalık RDR 2 oynanış videosu ile oyunu daha yakından inceleme imkanına ulaşıyoruz.

Red Dead Redemption 2 Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı

6 dakikalık videonun başında oyundaki hikaye ile ilgili ufak ipuçları bizlere anlatılıyor. Oynanış videosunda dikkatleri çeken şey tabi ki yalnızca hikaye değil. Red Dead Redemption 2’nin grafikleri de bir hayli etkileyici gözüküyor. Özellikle karakterimiz çamurlu bir yere düştüğü zaman üstünün çamurlanması ve karda yürürken yerde ayak izleri bırakması gibi detaylar oyun derinliğini arttırıyor. Çete üyeleriyle birlikte yerleştiğiniz kamp alanında karnınızı doyurabilecek, uyuyup dinlenebilecek ve onlarla birlikte küçük oyunlar oynayabileceksiniz.

Kocaman açık dünya üzerine karşılaştığımız insanlarla dost olabilir veya onları kendimize düşman edebiliriz. Silahların mermi doldurma süreleri ve tepme gibi özellikleri karakterlerin kendi özelliklerine göre değişkenlik göstermekte. Oyun boyunca kullanacağımız atların kontrolünü daha kolay sağlamak için aramızda güçlü bağlar kurmamız gerekecek. Atlara takacağımız gelişmiş eyerler ile yanımızda ekstradan silahlar veya ekipmanlar taşıyabileceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019