OyunHaberleri.tv

Red Dead Redemption 2 Şimdiden Zirveye Oturdu

31.10.2018
130
Red Dead Redemption 2 Şimdiden Zirveye Oturdu

Rockstar Games’in en yeni oyunu Red Dead Redemption 2, geçtiğimiz günlerde resmi olarak oynanabilir oldu. Bununla birlikte dünyada milyonlarca oyuncu RDR 2’yi oynamaya başladı. Bu açıdan önemli bir başarıya imza atan yapım, İngiltere’de haftanın en çok satan oyunu olmayı başardı. Hali hazırda yüksek bir ön sipariş rakamı elde ettiği tahmin edilen yapımın hem fiziksel hem de dijital mağazalarda en çok satılanlar grubuna dahil edildiği görülüyor.

Oyuna İlgi Epey Fazla

Açık dünya üzerine kurulu olan Red Dead Redemption 2, vahşi batı temasını işliyor. Özellikle grafikleri ve oynanış yapısı ile şimdiden belirli bir kitleyi kendisine aşık eden oyun, gerçekçi yanıyla da ön plana çıkmayı başarıyor. Nitekim bu durumu satış listesine göz attığımızda görmek mümkün denilebilir. İngiltere’de haftanın en çok satan oyunu olmayı başaran yapımı ikinci sırada Call of Duty: Black Ops 4, üçüncü sırada ise FIFA 19 takip ediyor. Listenin tamamı şu şekilde:

  1. Red Dead Redemption 2
  2. COD BLOPS 4
  3. FIFA 19
  4. Forza Horizon 4
  5. Assassin’s Creed Orangey
  6. Marvel’s Spider-Man
  7. Lego DC Super-Villains
  8. Super Mario Party
  9. Shadow of the Tomb Raider
  10. Crash Trilogy

Bahsi geçen listenin yanı sıra ortaya çıkan yeni bilgilere göre Red Dead Redemption 2 oyuncularının %68’i PS4 kullanıcılarından oluşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019