OyunHaberleri.tv

Red Dead Redemption 2 Sektörü Adeta Yerinden Oynattı!

01.11.2018
694
Red Dead Redemption 2 Sektörü Adeta Yerinden Oynattı!

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde resmi olarak satışa sunulan Red Dead Redemption 2, elde ettiği başarılar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Birkaç gün önce İngiltere satışlarında liderliğe oturmasıyla haber konusu olan oyun, şimdilerde ise çok daha büyük başarılar ile anılıyor. Paylaşılan bilgilere göre RDR 2, sektör temelinde yeni bir başarıya imza attı.

Eğlence Sektörünün En Büyük İkinci Çıkışı

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Red Dead Redemption 2, sadece ilk üç günlük satışlarından 725 milyon dolar gelir elde etmeyi başardı. Eğlence sektörünün en büyük ikinci çıkışını gerçekleştiren oyun, çıkışında en çok gelir getiren ikinci oyun oldu. Listenin birinci sırasında ise ilk üç günlük satışlarından 1 milyar dolar kazanan GTA 5 yer alıyor.

2018 yılı için de önemli başarılar yakalayan Red Dead Redemption 2, yılın en büyük çıkışını yapan oyun oldu. Bunun yanında PlayStation Network üzerinde en çok ön sipariş verilen, en büyük ilk gün satışı gerçekleştiren ve ilk üç gününde en büyük çıkışı yapan oyun unvanlarının da sahibi oldu.

PC İçin Gelecek mi?

Şu anda sadece Xbox One ve PlayStation 4 üzerinde oynanabilir durumda olan Red Dead Redemption 2, ne yazık ki PC için satışa sunulmadı. Ancak iddialar ve çeşitli sızıntılar, oyunun bilgisayara geleceği yönünde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019