OyunHaberleri.tv

Red Dead Redemption 2 PC’ye mi Geliyor?

23.10.2018
491
Red Dead Redemption 2 PC’ye mi Geliyor?

Son yılların en büyük çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Red Dead Redemption 2, bilindiği üzere sadece Xbox One ve PlayStation 4 platformları için geliştirildi. Oyunu PC için henüz duyurmayan Rockstar Games, bu konu hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Ancak kısa bir süre önce ortaya çıkan yeni bilgi, özellikle PC oyuncularını epey heyecanlandırdı diyebiliriz.

Red Dead Redemption 2 PC İçin Listelendi

Konuyla ilgili oldukça önemli bir iddia gün yüzüne çıkmış durumda. Aslında buna tam olarak iddia demek de yanlış olur. Zira MediaMarkt tarafından yapılan listeleme, oyun dünyasına bomba gibi düştü. Ünlü teknoloji marketleri zinciri, Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünü internet sitesinde listeledi.

Bu tarz bir konu daha önce de gündeme gelmişti. Bir Rockstar çalışanının Linkedin profilinde, Red Dead Redemption 2’nin Xbox One, PS4 ve PC sürümleri üzerinde çalıştığı bilgisi yer alıyordu. Daha sonralarda bu bilgiler arasından PC sürümü ibaresi ne yazık ki kaldırıldı. Ayrıca Rockstar’ın iddialar hakkında sessiz kalması da olayın şiddetlenmesini destekliyor.

PC Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

Listelemeye göre Red Dead Redemption 2, tam olarak 31 Aralık 2019 tarihinde PC için satışa sunulacak. Genellikle online alışveriş siteleri, 31 Aralık tarihini yer tutucu tarih bilgisi olarak paylaşıyor. Daha sonra gerçek çıkış tarihi değişkenlik gösterebilmekte. Şu an için kesin olan şeyse oyunun 26 Ekim’de PS4 ve Xbox One için çıkacak olması.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019