OyunHaberleri.tv

Red Dead Redemption 2 Kaç Saat Sürecek?

16.10.2018
370
Red Dead Redemption 2 Kaç Saat Sürecek?

Yılın en merak edilen oyunları arasında gösterilen Red Dead Redemption 2, farklı bilgiler ile gündemde kalmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce oyundaki silahlar ile haber konusu olan yapım, şimdi ise uzunluğu ile anılıyor. Tek kişilik mod üzerine kurulu olan yapımda elbette çoklu oyuncu modu da bulunacak. Bunun yanında uzun bir hikayenin bizleri beklediği söylenebilir.

60 Saatlik Hikaye Söz Konusu

Rockstar Games’ten gelen bilgilere göre Red Dead Redemption 2, yaklaşık 60 saat sürecek. Açık dünya üzerine kurulu olan yapımda ana hikayenin yanı sıra yan görevler ve konuyla ilişkili çeşitli noktalar bulunacak. Oyunda daha fazla zaman geçirmek isterseniz çoklu oyuncu moduna girerek farklı bir deneyim de yaşayabileceksiniz.

İlk oyun yaklaşık 18 saat sürüyordu. Rockstar’ın atmış olduğu adım ve kaydedilen gelişme elbette oldukça büyük. 60 saatlik bir oynanış, birçok oyuncuyu tatmin edecektir. Üstelik sürekli değişen atmosfer ve yan karakterler, hikayenin gidişatında renkli anlar yaşamamıza yol açacak. Hali hazırda en ince detayına kadar tasarlanan harita, büyük bir maceranın kapısını aralamamızı sağlayacak.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

PlayStation 4 ve Xbox One platformları için hazırlanan yapımın çıkışına sayılı gün kaldı. Daha önce paylaşılan bilgilerde oyunun 26 Ekim 2018 tarihinde oynanabilir olacağı belirtilmişti. Yapımı şimdiden ön sipariş edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019